Кого загорнутий в картату ковдру наступним?

15.11.2018

Втеча Продана не повинно відвернути вашу увагу від інших консильєрі Гройсмана, яких він розставив на митниці і в податковій. Публікуємо надісланого в редакцію DubinskyPro досьє на т.в.о. голови ГФС Олександра Власова, біографія якого – виявилася ще більш строкатою, невже у його попередника, «молдавського втікача» Продана.

Редакція DubinskyPro публікує цей матеріал «as is» – тобто, в тому вигляді, в якому він був присланий нашим журналістам. Ми перевірили факти, які піддаються публічному аналізу, але деякі деталі біографії т.в.о. ГФС можна сприйняти – (або не сприйняти) тільки на віру.

Майбутній глава ГФС Олександр Власов, розпочав свою трудову діяльність на Миколаївській митниці. Пізніше – була підприємницька діяльність, під час якої він, разом зі своїм братом Євгеном Власовим, нібито розбирав заводи на метал на півдні України.

З 1999 року почав працювати в Управлінні СБУ Миколаївської області і лише у 2010році починає свою трудову діяльність у фіскальних органах.

18 грудня 2010 року декретом №893/2010 Власов був нагороджений Орденом Святого Станіслава IV степеня. Це одна з найбільш впливових масонських організацій часів президента Леоніда Кучми. Членські внески за такий орден можуть досягати 30 тис. доларів США. За чутками, тільки членський внесок Власова за орден склав 10 тис. доларів США. Але ці відрахування в деклараціях Власова не відображено.

Син глави ГФС – Владислав Власов з 2015 року проходить навчання в Нідерландах. Де проживає разом зі своєю дівчиною, без якої відмовлявся покинути Україну. Вартість проживання і навчання, яке коштує більше 20 000 євро в рік, оплачує батько. Перед призначенням Власова на посаду начальника Одеської митниці Олександр Власов переписав майно на свого сина.

Зовсім недавно, за дорученням Олександра Власова – його брат Євген, відвідував Амстердам щоб придбати там племіннику квартиру за 150 тис. євро, яку глава ГФС «забуває» вказати у декларації. Для того, щоб безперешкодно пройти прикордонний контроль і приховати готівку (не декларувати 150 тис. євро) Олександр Власов «організував» братові Євгену посвідчення співробітника Інтерполу.

Також в 2016 році Власов отримав квартиру в Києві в елітному будинку для генералів і політиків і зробив у ній ремонт за 90 тис. доларів США, дані витрати він так само «забуває» вказувати в декларації.

У 2016 році «покровителі» призначають Власова начальником Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення АТО ГФС України, а також командиром спецпідрозділу «Фантом».

Користуючись службовим становищем, організовує більше десятка конверт центрів під прикриттям ГФС і СБУ. Співробітники цих служб самі направляли в ці центри всі великі підприємства експортерів та імпортерів півдня України.

За схемою «без розмитнення» для потреб АТО завозять в Україну комерційний автотранспорт для продажу. Отриману від Канади для потреб АТО партію військових джипів Гелендваген (Mersedes-Benz 250D) продавали «на право і на ліво». Нібито частина партії Власов оформив на рідних і віп – керівництва ГФС для комфорту на полюванні і риболовлі. За чутками, сам Власов собі залишив три військових Mersedes-Benz 250D: один оформив на батька, а два без реєстрації стоять в гаражах.

У 2016 році Власов влаштовує собі у спецпідрозділу «Фантом» в пряме підпорядкування рідного брата Власова Євгенія Сергійовича, який ігнорує подачу декларацій, а також порушує ст. 27 ЗУ «ПРО корупцію», згідно з якою не допускається пряме підпорядкування близьких осіб

Брат Власова – Євген необхідний для реалізації схем по торгівлі і контролю поставок продуктів харчування і товарів на непідконтрольної території Україні. Раніше Євген Власов під прикриттям бізнесмена – волонтера отримував пропуски від ГФС і їздив на непідконтрольну територію АТО.

Власов для брата Євгена не шкодував позачергових звань, нагород під кожен свято, зарплати. Власноруч публічно нагороджував брата як мецената і бізнесмена, і волонтера АТО – вручаючи нагороду по телебаченню.

З 2016 року Олександр Власов так же за сумісництвом працює начальником Міжвідомчого цільового центру по запобіганню і виявленню порушень законодавства з питань державної митної справи (у народі «чорна сотня»). А також отримує (купує) позачергове звання полковника СБУ, хоча не є штатним співробітником СБУ. Тоді ж починає жити відкрито на широку ногу і переводить великі суми рідним і довіреним особам для відмивання і легалізації незаконно отриманих коштів.

C 2017 року по протекції Продана призначається начальником Одеської митниці ГФС України. Власов очолив контроль потоків і організував схеми з ввезення контрабанди зеленим коридором за 30% від вартості товару, а також схеми стягнення данини за розмитнення автомобілів із США і Європи, контрабанду товарів міжнародних брендів (телефони, техніка, одяг, взуття, продуктів харчування і ПММ, схеми по розкраданню заарештованої контрабанди з території митного терміналу, не враховане вилучення контрабанди (цінностей, коштів, наркотикой, картин, бурштину).

У вересні 2018 року Власов призначається в. о. голови Державної фіскальної служби України. Його призначення лобіює Насиров, Продан і особисто Гройсман – нібито тимчасово до закінчення конкурсу на посаду голови ГФС. Але це зроблено спеціально, щоб затягнути знаходження Олександра Власова на посади до отримання позачергового звання полковника, і як мінімум пів року стажу на категорії держслужбовця такого рангу.

Для цього призначення, за вказівкою Гройсмана, конкурс на посаду глави ГФС скасували. Нібито за ініціативою Мінфіну України в рамках реформування ГФС для розділення відомства на податкову і митницю.

Це дало можливість Гройсману поставити повністю контрольованого Главу ГФС, для контролю всіх його схем і потоків з митниці для збагачення і фінансування політичної партії та його передвиборної компанії. За чутками, у вересні 2018 року на ім’я президента було направлено подання на Олександра Власова про присвоєння позачергового звання генерал – майора України. Підписання Указу планується наприкінці листопада 2018 року.

Також, за даними джерел, встановлено, що Власов Олександр Сергійович чиновник в порушення закону має ще два громадянства – Канади та Румунії.

Останні два роки Власов вкладає і бізнес нарощує активи:

1 . Торгові марки «LAGRIMA DE OLIVA» і «LAGRIMA DEL SOL» – виробництво оливкової та соняшникової олії з добавками, яке реалізується через NOVUS, Розетка, Ашан, Сільпо, Фора, Епіцентр, Гріш, Альянс, т. д. Частину товару, що поставляється в Крим по особливому коридору, через зону АТО.

2. Теплиці для аэропоники – закуплені під Києвом, де вирощують помідори, огірки, капусту, сині та інші культури.

3. Промислове розведення малька і вирощування риби в спеціально створених плантаціях в Києві. Цим бізнесом займається особисто Власов з братом і довіреною особою Валерієм Конопльовим.

4. Торговою маркою «Fragranza»одяг, взуття, аксесуари все з Італії. Для чого відкрив мережу магазинів і бутиків . У магазинах реалізується весь вилучений в Одеській митниці конфіскат, елітних європейських брендів та частина продукції виготовленої в Україні і поставляється на експорт. Даний бізнес оформлений на дружину брата Власову Ольгу Сергіївну , яка містить магазин в р. Одеса, ТРЦ «City Center» (Таїрове) і рекламує його публічно на своїй сторінці в фейсбук і instagram.

5. Торгова марка «Danhera»– мережа магазинів елітної побутової хімії, косметики, парфумерії з Італії. Дані бізнес оформлений на цивільну дружину Власова – Яну Приходько, і за сумісництвом рідну сестру дружини брата – Ольгу Власову. Бізнес разом з сестрою в р. Одеса, ТРЦ «City Center» (Таїрове).

6. Торгова марка «MiZari» та торгова марка «Mario Muzi» – мережа магазинів і бутиків у Харкові під одяг, взуття, аксесуари виробництва Італії. Дані бізнес оформлений на далеку родичку Власову Ірен , яка тримає мережу магазинів у р. Харків, ТРЦ «Дафі», ТРЦ «Магелан», ТРЦ «Барбашово», магазин вул. Пушкінська, 43

Перелік частини фірм, які Олександр Власов оформив на своїх родичів і наближених:
1. ТОВ «СІТІ-ФЕРМА», код 40367071
2. ТОВ «СТЕПОВА-ФЕРМА», код 42091802
3. ТОВ «ЛА САЛЮТТЕ», код 41752634
4. ТОВ «ПЕНОТЕРМБУД», код 36880181
5. ТОВ «ВИДИС», код 36880216
6. МГО ВГО «АСОЦІАЦІЯ» К», код 36700668
7. ФОП Власов Владислав Олександрович
8. ФОП Власова Інеса Миколаївна
9. ФОП Приходько Яна
10. ФОП Власова Ольга
11. ФОП Саютін Олег
12. ФОП Конопльов Валерій

У 2013 році Олега Саютіна колеги з СБУ взяли “на гарячому” в Одесі за вимагання 30 тисяч доларів США у керівництва заводу «Стальканат» належить депутату НФ Сергеею Фаермаку.

Дане справа (№522/15751/13-до) (заключне засідання було призначено на 13.11.2018 в 16:00) розглядає п’ятий рік Приморський районний суд Одеси.
Абсурдність ситуації полягає в тому, що Саютін в управлінні СБУ Миколаївської області працював начальником підрозділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю відділ «К» СБУ, а так само є засновником і власником Миколаївського обласного осередку всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ветеранів – співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю «К» Служби Безпеки України».

Источник

Click to comment

Оставить комментарий

To Top